Стандартні прозорі лаки

Сортувати за:

Під час фарбування автомобілів на практиці використовують тверді (HS ‑ high solid) та м'які лаки (MS ‑ medium solid). Також, є ще одна група лаків як VHS з дуже високим вмістом сухого залишку, лаки останнього покоління, які вимагають сушіння при високих температурах та забезпечують якісне покриття.

Прозорі двокомпонентні лаки 2K VHS (very high solid) з високим вмістом сухого залишку відповідають європейським стандартам вмісту летких органічних сполук (VOC). Лак безбарвний, без пожовтіння. Також, такі лаки можна використовувати як лак MS (medium solid). Лаки 2K VHS наносять на базовий шар фарби.

Основною відмінністю цих лаків від лаків HS є те, що готова суміш при нанесенні не має жодних жовтих відтінків. VHS лаки відрізняються коротким часом висихання, що підвищує продуктивність робіт та завдяки чому вони не розтікаються з вертикальних поверхонь та не утворюють потьоків.

Сушку такого покриття найкраще робити в спеціальній сушильній камері, що підвищують експлуатаційні якості, тому що сучасні лаки дуже вимогливі до сушіння.

Перед нанесенням таких лаків необхідно провести роботи з підготовки поверхні. Що включає очистку знежирювачем, шліфування старих покриттів у зоні нанесення фарб. Більшість VHS лаків допускається наносити в один шар, або у півтора, але перший  шар  дуже тонкий. Перший шар – зовсім тонкий; другий же наноситься відразу, без витримування та затвердівання.

Однак, нанесення лише 1,5 шару такого лаку забезпечує повне покриття пофарбованих поверхонь. Завдяки своїм унікальним формулам ці лаки не вимагають додавання розчинника.

Відмінними рисами лаків 2K VHS (very high solid) це їх глибина і ясність кольору.

Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  свій вибір.

Отримати якісну професійну консультацію, необхідну для вибору типу та бренду потрібних вам двохкомпонентних 2K VHS з дуже високим вмістом сухого залишку ви зможете зателефонувавши нашим фахівцям і там же оформити заявку на доставку вибраного товару. 

* Надані ціни з ПДВ