Додаткова доплата за діоксид титану

Axalta - це провідна світова компанія, орієнтована виключно на покриття та надання клієнтам інноваційних, кольорових, красивих та стабільних рішень. З легких автомобілів OEM, комерційних транспортних засобів та додаткових пристосувань до електродвигунів, будівель та трубопроводів, наше покриття призначене для запобігання корозії, збільшення продуктивності праці та збільшення довговічності матеріалу, який ми покриваємо. Маючи 150-річний досвід роботи в галузі покриттів, більше 13 000 чоловік Axalta продовжують знаходити способи обслуговувати понад 100 000 клієнтів у 130 країнах краще щодня з кращими покриттями, системами застосування та технологіями.
Через триваюче значне підвищення цін на вартість діоксиду титану протягом останніх шести місяців Axalta Coating Systems (NYSE: AXTA) буде встановлювати додаткову ціну для продуктів покриття, які містять цю критичну сировину.
Додаткова плата застосовуватиметься до конкретних товарів, що продаються у всіх регіонах світу, і не залежить від будь-яких цінових заходів через тривале зростання вартості виробництва смоли та інших ключових компонентів продуктів Axalta. Доплата на двоокис титану набирає чинності з усіх замовлень, отриманих після 1 серпня 2017 року.