"Кращий партнер" від FAW-Volkswagen Qingdao

Компанія Axalta Coating Systems (NYSE: AXTA) отримала нагороду «Кращий партнер» від FAW-Volkswagen (FAW-VW) в Циндао. FAW-VW - це спільне підприємство FAW Group і Volkswagen Group, яке виробляє легкові автомобілі Audi і Volkswagen для продажу в Китаї. FAW-VW і Axalta створили партнерство в 1992 році. В якості свого основного постачальника покриттів Axalta брала участь у спільній розробці майстерні по фарбуванню Циндао FAW-VW і забезпечувала продукти AquaEC ™ E-coat, ґрунтовку без покриття Eco-Concept і два компонента Прозорі покриття для їх транспортних засобів.

«Ми дуже раді отримати цю престижну нагороду як визнання партнерства між FAW-VW Qingdao і Axalta», - сказав Джеймс Чен, комерційний директор з транспортних питань, Великий Китай для Axalta. «У Axalta ми прагнемо до якості продукції, інновацій та стійкості, які дозволять нашим OEM-клієнтам, таким як FAW-VW, задовольнити зростаючий попит на красиві, довговічні та екологічно відповідальні транспортні засоби. Ми з нетерпінням очікуємо подальшого надання якісних рішень для покриття і додаткових послуг для FAW-Volkswagen Qingdao і всіх наших клієнтів ».

Високоефективні електрокаскі AquaEC AquaEC AquaEC розроблені для забезпечення надійної механічної міцності і чудовою захисту від корозії. Визнана нагородою Energy Saving Award на Міжнародних нагороди SURCAR 2016, технологія і технологія технології Eco-Concept компанії Axalta розроблені для прискорення виробництва в лінії забарвлення легких автомобілів.