Svydis представляє продукцію AEROMETAL

Компанія SVYDIS представляє новинки на ринку інструментів для фарбування - професійні інструменти компанії AEROMETAL (Іспанія)
 

Компанія AEROMETAL, виробник і дистриб'ютор професійного фарбувального обладнання по всьому світу, була заснована в 1920 році Антоніо Лопесом. В даний час знаходиться в селі Palau Solità i Plegamans, в промисловій зоні міста Барселони (Іспанія). AEROMETAL є піонером в області виробництва обладнання для фарбування в Європі. Далеко не всі компанії в світі, можуть похвалитися більш ніж 90-річною історією виробництва.

 

Починаючи з використання старих ручних токарних верстатів і закінчуючи використанням складного виробничого обладнання, високоточного проектування і постійного використання Науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок, дозволили продукції AEROMETAL зайняти лідируючі позиції на міжнародних ринках в галузі автомобілебудування та промисловості.

Незважаючи на повсюдну автоматизацію виробничих процесів в AEROMETAL, ручна робота є життєво важливою, оскільки точність верстата не може замінити технічні знання і відданість справі. Команда конструкторів компанії AEROMETAL постійно працює над розвитком інновацій відповідно до вимог міжнародного ринку. Ця філософія допомогла досягти видатного прогресу у виробництві фарбопультів системи HVLP (великий обсяг, низький тиск).
 
Аналогічним чином, розроблена власна система ECO & T (Ecology and Transfer), яка дозволяє повністю адаптуватися до професійної фарбування, з мінімальною передачею матеріалу від 60% до 68% і економією енергоспоживання від 25% до 30%.
 
AEROMETAL може похвалитися тим, що є найстарішою компанією з виробництва фарбопультів в Європі і однією з найпрестижніших в світі. Висока якість і надійність фарбопультів AEROMETAL підтверджена професіоналами у всьому світі. Також в асортименті товарів AEROMETAL представлені: повітряні фільтри тонкого очищення, засоби захисту органів дихання, швидкороз'ємні з'єднання, шланги, компресори, короткохвильові сушки, установки мийки фарбопультів і багато іншого.

 

Компанія AEROMETAL є лідером з виробництва фарбувального обладнання, а також аксесуарів та засобів захисту для кузовного ремонту, морського, авіаційного, декоративного, промислового і металургійного секторів.