Вітаємо нового генерального директора Андрюса Бакштонаса

Команда Svydis Group щиро вітає нового генерального директора Андрюса Бакштонаса.

Ми раді представити Андрюса Бакштонаса, який приєднався до команди Svydis Group у липні 2022 року після більш ніж дворічної перерви.

Андрюс має 20-річний досвід та знання в галузі стратегії, розвитку бізнесу, маркетингу та операційної діяльності.

«Передусім, я хотів би подякувати нашим акціонерам за довіру і надану мені можливість розвивати та розширювати цей бізнес на всіх ринках. Звичайно, великою перевагою є те, що я знаю специфіку цього бізнесу та особисто знайомий з багатьма членами нашої команди. Нам потрібно буде швидко посилити структуру у кожному відділі та забезпечити ефективний зв'язок між усіма структурними підрозділами. Командна робота та стовідсоткова залучення кожного — один із моїх пріоритетів у роботі з командою. Я також сподіваюся покращити відносини з нашими постачальниками та партнерами та надати нашим клієнтам більш відчутну додану вартість, працюючи з нами. Також особливо важливо відповідально оцінювати поточну ринкову ситуацію та цілеспрямовано розширювати бізнес, використовуючи наявний потенціал у всіх сегментах.

Успіхів усім нам!» — каже Андрюс Бакштонас.

Ми віримо, що його багатий досвід побудови команд та управління великими компаніями допоможе нам досягти нових висот та забезпечить наше швидке зростання.

Щиро вітаємо Андрюса з новим призначенням.